| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Πόρτα | πόρτα τριών ταλάντευσης |
| Θερμοκρασία | +2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Πόρτα | Πόρτα ταλάντευσης |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Copeland |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 380V/50Hz |
| Πόρτα | βερνικωμένο διπλάσιο γυαλί με το πλαίσιο πορτών αργιλίου |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας επίδειξης παγωτού |
|---|---|
| μέγεθος προϊόντων | 1800*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | -18~ -22℃ |
| Τρόπος ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Tecumseh το /Embraco/Secop |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ψυγείο πορτών γυαλιού |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 360W |
| Όγκος | 1000L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Θερμοκρασία | -2~ +4℃ |
|---|---|
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Πόρτα | πόρτα τριών ταλάντευσης |
| Όνομα προϊόντων | ενιαία όρθια πόρτα γυαλιού ψυγείων |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Δύναμη | 260W |
| Όγκος | 500L |
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | διπλή πόρτα γυαλιού κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 200 ~ 450L |
| Δύναμη | 200 ~ 300W |
| Τύπος πορτών | 2 PC της πόρτας γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | πόρτα γυαλιού τρία κάτω από το αντίθετο ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 450 ~ 550L |
| Δύναμη | 250 ~ 300W |
| Τύπος πορτών | 3 PC της πόρτας γυαλιού |
| Μέγεθος προϊόντων | 595*530*1215mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +5~ +22℃ |
| σύστημα ψύξης | Άμεση ψύξη με το συμπιεστή |
| Όγκος | 188L ψυγείο κρασιού |
| Δύναμη | 105w |