| Ονομασία του προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 600*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| όγκος | Ψυγείο με γυάλινη πόρτα 300L |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1860*700*2130mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| Όγκος | Ψυγείο με γυάλινη πόρτα 600L |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας επίδειξης 3 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -20 ℃ |
| Δύναμη | 110W |
| Όγκος | 1500L |
| Τύπος πορτών | γυαλί τριών στρώματος με τη θέρμανση της ταινίας |
| Όνομα προϊόντων | προσιτότητα στο ψυγείο 3 πόρτες |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | ψυγείο πίσω ράβδου |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1350mm*535mm*830mm |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όγκος | 330 Λ |
| Ονομασία προϊόντος | Κάτω από το τραπέζι |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1500*600/700/760/800*800 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C / -12 ~ -18 °C |
| Τύπος ψύξης | άμεση ψύξη / ψύξη ανεμιστήρα |
| Συμπιεστήρας | GMCC / Embraco / Secop |
| Όνομα προϊόντων | Δοχείο ψύξης επίδειξης ψιλικατζίδικου |
|---|---|
| Μέγεθος | 1800*700*2100mm |
| Θερμοκρασία | 2~ +10℃ |
| Σύστημα ψύξης | Δροσίζοντας ψυγείο πορτών γυαλιού ποτών ανεμιστήρων |
| Τάση | 220V/50Hz 220V/60Hz 110V/60Hz |
| Όνομα προϊόντων | Κάθετος ψυκτήρας επίδειξης πορτών γυαλιού υπεραγορών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18 ~ -22 ℃ |
| Όγκος | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Μέγεθος προϊόντων | 2500*1000*2100mm |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό όρθιο ψυγείο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 8 ℃ |
| Δύναμη | 900W |
| Όγκος | 1300L |
| Τύπος πορτών | συρόμενη πόρτα γυαλιού |
| Όνομα προϊόντων | ψυκτήρας επίδειξης πορτών γυαλιού δύο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1340*720*2000mm |
| Θερμοκρασία | -18~ -25℃ |
| σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρων |
| Όγκος | 1000L |