| Ονομασία προϊόντος | Τραπέζι για σαλάτες |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C |
| Όγκος | 250 λίτρα |
| Δύναμη | 280W |
| Τύπος ψύξης | άμεση ψύξη / ψύξη ανεμιστήρα |
| Όνομα προϊόντων | Κάθετος ψυκτήρας επίδειξης πορτών γυαλιού υπεραγορών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18 ~ -22 ℃ |
| Όγκος | 1250L |
| Comprssor | Bitzer |
| Μέγεθος προϊόντων | 2500*1000*2100mm |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 760w |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*730*1250mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 950W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1500*780*1600mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 760w |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 800W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*900*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | ψύξη ανεμιστήρων |
| Δύναμη | 900w |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Όνομα προϊόντων | Επιτραπέζιο ψυγείο προετοιμασιών πιτσών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 900*700*980mm |
| Αριθμός πορτών | 2 PC |
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Τάση | 220~240V/50Hz~60Hz 110V/60Hz |
| Ονομασία προϊόντος | undercounter ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C για ψυγείο υπό πάγκο |
| Όγκος | 250 λίτρα |
| Δύναμη | 480W |
| Τύπος ψύξης | ψυγείο ψύξης με αερισμό / ψύξη με ανεμιστήρα |
| Ονομασία προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 1200*600*1980 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Φανατικός ψύκτης ψυγείο οθόνης κατάστημα ευκολίας |
| Όγκος | Ψυγείο με γυάλινη πόρτα 280L |