| Ονομασία προϊόντος | undercounter ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2 ~ +8 °C για ψυγείο υπό πάγκο |
| Όγκος | 250 λίτρα |
| Δύναμη | 320W |
| Τύπος ψύξης | ψυγείο ψύξης με αερισμό / ψύξη με ανεμιστήρα |
| Όνομα προϊόντων | Τοποθετημένο τοίχος ψυγείο |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 2500L εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 3000*1000*2100mm |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό ψυγείο για τα φρούτα και το ποτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 1059L εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*1000*2100mm |
| Όνομα προϊόντων | διπλό γραφείο θερμοκρασίας 4 πορτών |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντων | 1200*800*2000mm |
| Θερμοκρασία | 2~ 10℃/-12 ~ -18 ℃ |
| Δύναμη | 550W |
| Όγκος | 1000L εμπορικός ψυκτήρας ψυγείων ανοξείδωτου |
| Όνομα προϊόντων | Κυρτό ψυγείο 2M επίδειξης Deli κρέατος γυαλιού |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 εξοπλισμοί ψύξης υπεραγορών ~ 8 ℃ |
| Όγκος | 150L |
| Δροσίζοντας τύπος | δροσίζοντας εξοπλισμοί ψύξης υπεραγορών ανεμιστήρων |
| Comprssor | PANASONIC |
| Όνομα προϊόντων | Ψυκτήρας νησιών παγωμένων τροφίμων καταψυκτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18 εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών ~ -22 ℃ |
| Δροσίζοντας τύπος | δροσίζοντας εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών ανεμιστήρων |
| Comprssor | Tecumseh |
| Ψυκτική ουσία | R404a |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό ψυγείο για τα φρούτα και το ποτό |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 2 ~ 10 ℃ |
| Όγκος | 1059L εξοπλισμός ψύξης υπεραγορών |
| Comprssor | Copeland |
| Μέγεθος προϊόντων | 2000*1000*2100mm |
| Ονομασία του προϊόντος | όρθιο ψυγείο |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος | 600*800*2000MM |
| Θερμοκρασία | 0~ 10°C |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Όγκος | Εμπορικό ψυγείο 450L |
| Μέγεθος προϊόντων | 1800*730*1100mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | +2~ +8℃ |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη με ανεμιστήρα |
| Δύναμη | 800W |
| Συμπιεστής | Secop (Embraco) |
| Όνομα προϊόντων | όρθιος ψυκτήρας επίδειξης 3 πορτών |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -12 ~ -20 ℃ |
| Δύναμη | 110W |
| Όγκος | 1500L |
| Τύπος πορτών | γυαλί τριών στρώματος με τη θέρμανση της ταινίας |